Bleja Forum

Dobrodošli na Bleja Forum. Ako se niste registrovali registrujte se, a ako jeste ulogujte se i uživajte.

Join the forum, it's quick and easy

Bleja Forum

Dobrodošli na Bleja Forum. Ako se niste registrovali registrujte se, a ako jeste ulogujte se i uživajte.

Bleja Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Kako napraviti puškice

    Miodrag Irić
    Miodrag Irić
    Administrator
    Administrator


    Virgo Broj poruka : 382
    Poeni : 5078
    Datum upisa : 2012-01-12
    Godina : 26
    Lokacija : Odžaci

    Kako napraviti puškice Empty Kako napraviti puškice

    Komentar  Miodrag Irić Sat Mar 31 2012, 02:56

    Sigurno ti se puno puta desilo da uoči kontrolne vežbe zaboraviš da naučiš ono što si imao, došli su ti tetka iz drugog grada, baka se razbolela, komšiju strefio šlog… Ukratko rečeno mrzelo te je da uzmeš knjigu i naučiš ono što je trebalo. Od ocene ti zavisi mnogo toga… Samo prati korake, pokušaću da ti pomognem.

    Uputstvo

    Ako se odlučis za prepisivanje moraš biti jako pažljiv da te profesor ne uhvati, jer ćeš u tom slučaju napraviti sebi verovatno veliki problem.
    Na prvom mestu je važna opreznost. Drugo nemoj nikada da žuriš da prepišeš. Čak iako ti ostanu zadnjih pet minuta, moći ćeš da prepišeš više nego za celih 45 minuta, jer se tad profesor baš usresredi na djake.
    Napisaću sad nekoliko primera za prepisivanje koje sam ja koristiila:
    Pisala bih na klupi običnom olovkom, a zatim papirom prekrila taj deo dok ne bih uhvatila povoljan momenat da papir malo pomerim i prepišem ono što mi treba.
    Kući bih na listu gde ću raditi sutrašnji kontrolni olovkom napisala na zadnjoj strani sve odgovore, a pet minuta pre kraja bih sve to obrisala gumicom.
    Slikala bih telefonom lekcije u knjizi, a zatim za vreme kontrolnog ostavila telefon u pernicu. Kada god bih uhvatila priliku gledala bih u telefon, jer bi to izgledalo kao da tražim gumicu ili olovku iz pernice.
    Napisala bih nekoliko puta na ruci formulu iz predmeta, kao što su fizika ili hemija. A ako bih sedela blizu zida, onda bih tanko i obično olovkom ispisala puškice na zidu ili na stolici između nogu.
    Nekoliko puta puta mi se dešavalo da na suknju zalepim ceo papir sa gradivom, jer sam koristila priliku u kojoj bi me profesor teško pitao da raširim noge i time prikažem unutrašnjost suknje Smile
    Jedan od predloga je i da puškice ispišeš na naslonu stolice druga ili drugarice koji sedi ispred tebe.
    Saveti

    Budi oprezan i nikad ne žuri da prepišeš. Motri nastavnika da ne gleda baš u tebe.
    Ukoliko nastavnik pridje blizu tebe, pravi se da nešto pišeš kako ne bi posumnjao da prepisuješ
    Bolje sedi u prvoj ili drugoj klupi, jer nastavnik obično više se obraća pažnju na posledlednje redove, a ne na sveznalice Smile u prvim redovima
    Upozorenja

    Ako smatraš da nećeš smeti da prepišeš i da profan zna sve cake i da je teško opravdati prepisivanje, bolje se spremi i nauči gradivo. Najlakše je kad si čist i kad znaš. Tada nema straha i neće ti trebati nikakve puškice Smile)
    Kada profesor ode ka zadnjim redovima tad iskoristi priliku.
    Nikola2002
    Nikola2002
    Član
    Član


    Broj poruka : 32
    Poeni : 4546
    Datum upisa : 2012-01-13

    Kako napraviti puškice Empty Re: Kako napraviti puškice

    Komentar  Nikola2002 Sat Mar 31 2012, 22:51

    hahahaha,jel si ti zensko,a da sad sam video,taj text si zatrazio od jedne clanice foruma Smile
    Miodrag Irić
    Miodrag Irić
    Administrator
    Administrator


    Virgo Broj poruka : 382
    Poeni : 5078
    Datum upisa : 2012-01-12
    Godina : 26
    Lokacija : Odžaci

    Kako napraviti puškice Empty Re: Kako napraviti puškice

    Komentar  Miodrag Irić Sat Mar 31 2012, 23:31

    Da zatrazio sam od Miljane posto ja nisam imao prakticno resenje.

    Sponsored content


    Kako napraviti puškice Empty Re: Kako napraviti puškice

    Komentar  Sponsored content


      Danas je Thu May 16 2024, 19:07