Bleja Forum

Dobrodošli na Bleja Forum. Ako se niste registrovali registrujte se, a ako jeste ulogujte se i uživajte.

Join the forum, it's quick and easy

Bleja Forum

Dobrodošli na Bleja Forum. Ako se niste registrovali registrujte se, a ako jeste ulogujte se i uživajte.

Bleja Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Ja, Stiv,neverovatna knjiga

    Miodrag Irić
    Miodrag Irić
    Administrator
    Administrator


    Virgo Broj poruka : 382
    Poeni : 5078
    Datum upisa : 2012-01-12
    Godina : 26
    Lokacija : Odžaci

    Ja, Stiv,neverovatna knjiga Empty Ja, Stiv,neverovatna knjiga

    Komentar  Miodrag Irić Fri Mar 09 2012, 23:25

    Autor: Džordž Brim
    Oblast: Biografije
    Izdavač: Alnari
    Br.strana: 152
    God.izdanja: 2012

    Ja, Stiv,neverovatna knjiga 110

    U ovoj knjizi pronaći ćete više od dve stotine poučnih citata Stiva Džobsa, koji će vam pružiti neverovatan uvid u inovativna rešenja jedne od najvećih kompanija današnjice, ali koji će vam istovremeno pomoći i da unapredite sopstvene poslovne strategije.

    Stiv Džobs ostavio je neizbrisiv trag na savremenu tehniku i tehnologiju i odigrao ključnu ulogu u razvoju informatike. Njegova jedinstvena vizija oblikovala je nastanak modernih računara, računarskih aplikacija i animacije (kroz kompaniju Piksar), muzike (iTunes), telekomunikacija (iPhone), lako prenosvih digitalnih uređaja (iPod, iPad), knjiga (iBooks)...

    Ja, Stiv prava je poslastica za sve ljude fascinirane delom jednog od najvećih poslovnih vizionara današnjice.

    „[Stiv Džobs je] najznačajnija ličnost decenije...” - Wall Street Journal
    Buba100
    Buba100
    Aktivan član
    Aktivan član


    Broj poruka : 64
    Poeni : 4579
    Datum upisa : 2012-01-13

    Ja, Stiv,neverovatna knjiga Empty Re: Ja, Stiv,neverovatna knjiga

    Komentar  Buba100 Thu Mar 22 2012, 01:28

    Knjiga je veoma popularna,Stiv Jobs R.I.P.

      Danas je Thu May 16 2024, 17:12