Bleja Forum

Dobrodošli na Bleja Forum. Ako se niste registrovali registrujte se, a ako jeste ulogujte se i uživajte.

Join the forum, it's quick and easy

Bleja Forum

Dobrodošli na Bleja Forum. Ako se niste registrovali registrujte se, a ako jeste ulogujte se i uživajte.

Bleja Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Nije bilo teško hakovati ajfon

    Miodrag Irić
    Miodrag Irić
    Administrator
    Administrator


    Virgo Broj poruka : 382
    Poeni : 5078
    Datum upisa : 2012-01-12
    Godina : 26
    Lokacija : Odžaci

    Nije bilo teško hakovati ajfon Empty Nije bilo teško hakovati ajfon

    Komentar  Miodrag Irić Fri Mar 09 2012, 23:28

    Džordž Hoc (22) biće jedan od najzanimljivijih predavača na ovogodišnjoj Share konferenciji. Poznat je po tome što je prvi hakovao ajfon i plejstešen 3 i radio za Fejsbuk. On kaže da će na svom predavanju u Beogradu govoriti o onome što ga bude najviše inspirisalo u tom trenutku.

    Kada si počeo da se interesuješ za tehniku?
    Još kao veoma mlad. U kući smo imali „epl IIe”, pa sam se već s dve godine igrao s njim. Sa pet godina sam počeo malo da programiram, a onda sam kroz školu učio o procesorima, programiranju i sličnim stvarima, a 2007. sam osvojio ISEF (International Science and Engineering Fair) - rekao je Hoc za list "24 sata".

    Šta te je privuklo IT svetu?
    Za razliku od ljudi, mašina ukoliko ne funkcioniše, ti radiš nešto pogrešno. I uvek se ponaša racionalno.

    Koliko je bilo teško hakovanje ajfona i uređaja plejstejšn?
    Trebalo mi je vremena, ali nije bilo preterano teško.

    Da li si zadovoljan vansudskim poravnanjem sa Sonijem nakon otključavanja PS3?
    Ne smem da komentarišem tužbu, ali smatram da su čelnici Soni grupe se*onje koji su zaslužili to što su im cene akcija na berzi bile prepolovljenje prošle godine.
    Buba100
    Buba100
    Aktivan član
    Aktivan član


    Broj poruka : 64
    Poeni : 4579
    Datum upisa : 2012-01-13

    Nije bilo teško hakovati ajfon Empty Re: Nije bilo teško hakovati ajfon

    Komentar  Buba100 Thu Mar 22 2012, 01:29

    Pravi haker,nema sta! Very Happy

      Danas je Thu May 16 2024, 19:08