Bleja Forum

Dobrodošli na Bleja Forum. Ako se niste registrovali registrujte se, a ako jeste ulogujte se i uživajte.

Join the forum, it's quick and easy

Bleja Forum

Dobrodošli na Bleja Forum. Ako se niste registrovali registrujte se, a ako jeste ulogujte se i uživajte.

Bleja Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Legendarni “The Simpsons Arcade Game” stiže na PSN i XBLA

    Miodrag Irić
    Miodrag Irić
    Administrator
    Administrator


    Virgo Broj poruka : 382
    Poeni : 5078
    Datum upisa : 2012-01-12
    Godina : 26
    Lokacija : Odžaci

    Legendarni “The Simpsons Arcade Game” stiže na PSN i XBLA Empty Legendarni “The Simpsons Arcade Game” stiže na PSN i XBLA

    Komentar  Miodrag Irić Sat Feb 04 2012, 21:36

    Konami je najavio da će se igra u prodaji pojaviti 3. februara za Xbox 360, a pet dana kasnije i za PS3.
    Ukoliko ne znate, The Simpsons je daleko najbolja igra rađena po slavnoj žutoj porodici iz Springfilda, a objavljena je 1991. na automatima. Sama igra je borilačkog tipa i podržava do 4 učesnika (Homer, Lisa, Marge i Bart) što će biti očuvano i u verziji za PS3 i Xbox 360, sve uz onlajn podršku. Novost u odnosu na original biće survival mod, gde je cilj preživeti što duže s jednim životom a tu su i klasični flajeri i posteri, kao i informacije o slavnim građanima Springfilda koji se pojavljuju u igri.

    Legendarni “The Simpsons Arcade Game” stiže na PSN i XBLA 110
    Dark Ninja
    Dark Ninja
    Član
    Član


    Capricorn Broj poruka : 6
    Poeni : 4493
    Datum upisa : 2012-02-04
    Godina : 29
    Lokacija : Beograd

    Legendarni “The Simpsons Arcade Game” stiže na PSN i XBLA Empty Re: Legendarni “The Simpsons Arcade Game” stiže na PSN i XBLA

    Komentar  Dark Ninja Sat Feb 04 2012, 22:28

    Bas pre nekoliko dana sam ugrao tu igricu na segi,i uvek sve duze i duze je igram.Ne znam zasto,ali mi je mnogo zanimljivija od ostalih novijih igrica Neutral Neutral Neutral
    Miodrag Irić
    Miodrag Irić
    Administrator
    Administrator


    Virgo Broj poruka : 382
    Poeni : 5078
    Datum upisa : 2012-01-12
    Godina : 26
    Lokacija : Odžaci

    Legendarni “The Simpsons Arcade Game” stiže na PSN i XBLA Empty Re: Legendarni “The Simpsons Arcade Game” stiže na PSN i XBLA

    Komentar  Miodrag Irić Sat Feb 04 2012, 23:17

    Ja sam je jedan jedini put igrao igricu i moja ocena od 1-5 je 5 Smile

    Sponsored content


    Legendarni “The Simpsons Arcade Game” stiže na PSN i XBLA Empty Re: Legendarni “The Simpsons Arcade Game” stiže na PSN i XBLA

    Komentar  Sponsored content


      Danas je Thu May 16 2024, 19:45