Bleja Forum

Dobrodošli na Bleja Forum. Ako se niste registrovali registrujte se, a ako jeste ulogujte se i uživajte.

Join the forum, it's quick and easy

Bleja Forum

Dobrodošli na Bleja Forum. Ako se niste registrovali registrujte se, a ako jeste ulogujte se i uživajte.

Bleja Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Da li ste razočarani time što je Srpska rukometna reprezentacija osvojila srebro?

    Anketa

    Da li ste razočarani time što je Srpska rukometna reprezentacija osvojila srebro?

    Miodrag Irić
    Miodrag Irić
    Administrator
    Administrator


    Virgo Broj poruka : 382
    Poeni : 5078
    Datum upisa : 2012-01-12
    Godina : 26
    Lokacija : Odžaci

    Da li ste razočarani time što je Srpska rukometna reprezentacija osvojila srebro? Empty Da li ste razočarani time što je Srpska rukometna reprezentacija osvojila srebro?

    Komentar  Miodrag Irić Sat Feb 04 2012, 21:40

    Da li ste razočarani time što je Srpska rukometna reprezentacija osvojila srebro?Ja malo jesam,a vi?
    poppy
    poppy
    Aktivan član
    Aktivan član


    Broj poruka : 74
    Poeni : 4638
    Datum upisa : 2012-01-12

    Da li ste razočarani time što je Srpska rukometna reprezentacija osvojila srebro? Empty Re: Da li ste razočarani time što je Srpska rukometna reprezentacija osvojila srebro?

    Komentar  poppy Sun Feb 05 2012, 04:25

    da bre u beogradu izgubimo
    Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Sad Sad Arrow
    Miodrag Irić
    Miodrag Irić
    Administrator
    Administrator


    Virgo Broj poruka : 382
    Poeni : 5078
    Datum upisa : 2012-01-12
    Godina : 26
    Lokacija : Odžaci

    Da li ste razočarani time što je Srpska rukometna reprezentacija osvojila srebro? Empty Re: Da li ste razočarani time što je Srpska rukometna reprezentacija osvojila srebro?

    Komentar  Miodrag Irić Sun Feb 05 2012, 04:28

    Ja sam bas razocaran,ali nema veze,drugi put Very Happy

    Sponsored content


    Da li ste razočarani time što je Srpska rukometna reprezentacija osvojila srebro? Empty Re: Da li ste razočarani time što je Srpska rukometna reprezentacija osvojila srebro?

    Komentar  Sponsored content


      Danas je Thu May 16 2024, 14:50